قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ - (2821)(New - 2022)

  

فروش ویژه آجر ده سوراخ ، کارخانه سفالین آجر ممتاز اصفهان

 • بروزرسانی قیمت در

  عبارات کلیدی: فروش ویژه قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ - لیست قیمت قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ - نمایندگی قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ - خرید قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ - ارزانترین: قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ - ارسال (قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

  قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ | بروز رسانی یکشنبه, 01 خرداد 1401 ساعت 08:28:21.

   

   

   


  قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️

  خرید آجر سفال و مشاهده قیمت ها پایین مقاله

  آجر سفال یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است. با توجه به اینکه قیمت آجرسفال مقرون به صرفه است، هزینه ی پروژه را به شدت کاهش می دهد.این آجر را به نام های دیگر همچون تیغه سفالی یا بلوک سفالی نیز می شناسند. آجر سفالی هم در تیغه های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و هم در تیغه های خارجی. باتوجه به پر کاربرد بودن آن، تهیه ی آجر سفال ارزان اما با کیفیت، دغدغه ی بسیاری از افراد است. پیشینه ی آجر سفال با توجه به کوره های آجر پزی قدیمی یافت شده در استان اصفهان، به این استان بر می گردد. از این رو آجر سفال اصفهان در کشور و حتی دنیا بسیار پر آوازه است. در انتهای مقاله به تاریخچه ی آجر سفال می پردازیم.  

  قیمت آجرسفال ✔️:

  باتوجه به تنوع  و تغییرات قیمت، شما میتوانید با مراجعه به صفحه ی محصولات تیغه، از لیست قیمت آجر سفال به صورت لحظه ای مطلع شوید. همچنین در این صفحه اطلاعات کاملی از مشخصات هرکدام از محصولات قرار داده شده است. برای مثال جهت رفاه حال شما، برای هرکدام از انواع آجر سفال، مقدار بارگیری برای تریلی، خاور، نیسان و… قرار گرفته است. همچنین درصورت خرید از وبسایت، از تخفیف ویژه نیز برخوردار خواهید شد. حتی نیاز نیست نگران رزرو ماشین و بارگیری نیز باشید. جهت اطلاعات بیشتر درمورد نحوه ی خرید و رزرو ماشین اینجا را ببینید.

  جهت مشاوره ی رایگان و خرید آجر سفال بصورت حضوری یا آنلاین با شماره ی 09139741336 تماس بگیرید

  انواع آجر سفال:

  آجر سفال بسته ابعاد و نوع آن با یکدیگر متفاوتند. از جمله آجر های سفالی پرکاربرد، آجر تیغه ۱۵، تیغه ۱۲، تیغه ۱۰، تیغه ۸ و تیغه ۷ میتوان نام برد. یکی دیگر از آجر های پرکاربرد آجر تیغه فوم دار است. انواع آجر تیغه، همراه با مشخصات دقیق آن در صفحه ی خرید آجرسفال  مشاهده کنید.

  در زیر تصاویری از دو نوع آجر تیغه سفالی را مشاهده می کنید.

   آجر سفال فوم دار

   تیغه ۱۵

   

  بار گیری آجر سفال (چه تعداد در تریلی جا میشود؟)

  در صفحه هریک از انواع آجر سفال، مشخصات بارگیری کامل بیان شده است. جهت رفاه حال شما، تعداد آجری که در هریک از وسایل نقلیه جا میگیرد( از نیسان تا ۱۸ چرخ و…) به صورت دقیق بیان شده است. شما همچنین با تماس تلفنی با مشاوران ما نیز میتوانید اطلاعات دقیق برای بارگیری را دریافت کنید و ماشین مورد نظر را رزرو نمایید.

  کاربرد انواع آجرسفال:

  همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، آجر تیغه در قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال، برای دیواره های خارجی سفال ۲۰ در ۱۵ یا ۲۰ در ۲۰ مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در موقعیت های جغرافیایی خیلی سرد و یا خیلی گرم حضور دارید، از آجر تیغه فوم دار استفاده کنید. برای دیواره های داخلی معمولا از تیغه ۱۰ استفاده می شود. در صورتی که فضای کمی دارید میتوانید از تیغه ۷ و یا ۸ استفاده کنید.
  باتوجه به سوراخ هایی که در آجر سفال وجود دارد، این عنصر ساختمانی برای استفاده در تیغه های ساختمان بسیار پرکاربرد می کند. مزایایی همچون نیاز نبودن به تخریب دیوار برای عبور لوله و سیم ها، سبکی و… . در اینجا میتوانید دیگر کاربردهای این آجر سفالی مناسب را ببینید.

  مراقب باشید!!

  برای خرید آجرتیغه سفالی، دقت کنید که دو نمونه ی درجه ۱ و درجه ۲ در بازار وجود دارد. نمونه ی درجه دو معمولا دارای ابعاد کامل و یکسان نیستند و در مواجهه با آب شوره می زنند. جهت مشاوره خرید و انتخابی درست، میتوانید با شماره ی 09139741336  تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. 
  کارخانه آجر سفالین  دارای آجر تیغه درجه ۱ ، ۱.۵ و ۲ می باشد تا شما عزیزان قادر باشید بین قیمت های مختلف خرید خود را انجام دهید. بسته به پروژه ، شما میتوانید آجر سفال ارزان و یا آجر با کیفیت تر را از فروشگاه آجرسفالین  تهیه نمایید. 

  شوره زدن آجر سفال :

  آجرتیغه یا همان آجر سفالی در صورتی که درجه ۱ باشد امکان شوره زدن آن بسیار کم است. البته بستگی به ملاتی که برای روی هم قرار دادن آجر ها استفاده میشود هم دارد. بسیاری از دلایل شوره زدن، ملاتی هست که برای دیوار چینی مورد استفاده قرار می گیرد. در مقاله ی دلایل شوره زدن آجر، به نکات مهمی در این باره اشاره شده است. 

  بهترین آجر سفال برای کدام منطقه است؟

  آجر سفال اصفهان، از بهترین آجرهای تولیدی کشور است. باتوجه به نوع خاک منطقه ای استان، کیفیت آجر های تولیدی اصفهان بسیار بالاتر است. آجر تیغه، از کارخانه های آجرسفال اصفهان روزانه به سراسر کشور ارسال می شود. آجر سفالین  نیز در منطقه ی دولت اباد اصفهان واقع شده و یکی از بهترین و با کیفیت ترین آجر ها را به سراسر ایران ارسال می کند. آجر سفالین تنها نمایندگی انحصاری کارخانه آجر سفالین اصفهان میباشد.

  نکاتی که در هنگام بارگیری باید رعایت شود:

  باتوجه به اینکه آجرسفال از استحکام کمتری نسبت به آجر لفتون و آجرنما ها برخوردار است و وزن کمتری هم دارد، درهنگام بارگیری باید دقت شود که آجر ها لب پر و شکسته نشوند تا مقدار دور ریز آجرکمتر شود. در هنگام بارگیری توسط تیم آجر پلاس ، این موضوع با نظارت سختگیرانه ای انجام میشود، تا آجر های لب پر، شکسته و جوش بارگیری نشوند. 


   

  تاریخچه ی آجر سفال: 

  تاریخچه ی آجر سفال به هزاره ی چهارم میلادی می رسد. با توجه به بقایای کوره های آجرپزی یافت شده در کاشان و شهر های دیگر اصفهان و تحقیقات تاریخی انجام شده، قدمت این آجر به قرنها پیش می رسد. تاریخ نویسان می گویند، انسانهای اولیه با پختن گل ها(خاک رس) و مشاهده ی استحکام آن در مقایسه با کلوخ ها، به تولید آجرسفال پرداخته اند. 

  باستان شناسان، نشانه هایی از کوره های آجر پزی در شوش و کاشان یافته اند، همچنین شاید جالب باشد که یکی دیگر از کشورهایی که در گذشته های دور به تولید آجر می پرداخته است، کشور هندوستان است.
  اهل تاریخ می گویند که تولید آجر سفال در غرب آسیا شکل گرفته و سپس به سمت هندوستان و دیگر کشورها رفته و رفته رفته به یک تخصص تبدیل شده است. 

  محصولات دیگر آجرسفالین: 

  آجر سفالین  جهت رفاه حال شما، تمام مصالح آجری مورد نیاز شما را فراهم آورده است. محصولات آجر سفالین عبارت است از انواع اجر سفال دیواری و  آجرلفتون، انواع آجرنما نسوز و … . جهت اطلاع بیشتر در مورد انواع آجر و لیست قیمت روز هریک به صفحه ی خرید انواع آجر سر بزنید.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 خرداد 1401
قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ | بروز رسانی یکشنبه, 01 خرداد 1401

Suspendisse at libero porttitor nisi aliquet vulputate vitae at velit. Aliquam eget arcu magna, vel congue dui. Nunc auctor mauris tempor leo aliquam vel porta ante sodales. Nulla facilisi. In accumsan mattis odio vel luctus.

محتوای بیشتر در این بخش: « اجر سفال فروشگاه اینترنتی

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ | بروز رسانی یکشنبه, 01 خرداد 1401 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند کارخانه ما با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۰

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار به طور روزانه و از طریق کامیون تک، کامیون ده چرخ، و تریلی برای شما ارسال می شود .


آدرس شما کجاست؟

کارخانه ما اصفهان منطقه صنعتی دولت آباد ، خیابان شالباف می باشد.


پرداخت وجه به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه سفارش شما به باربری اعلام بار می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
 1. " قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️ " .