فروش ویژه آجر ده سوراخ ، کارخانه سفالین آجر ممتاز اصفهان - (3824)(New - 2022)

  
فروش ویژه آجر ده سوراخ ، کارخانه سفالین آجر ممتاز اصفهان
جمعه, 23 ارديبهشت 1401 12:00

قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️

نوشته شده توسط

قیمت آجر سفال اصفهان ۱۴۰۱ امروز ✔️

خرید آجر سفال و مشاهده قیمت ها پایین مقاله

آجر سفال یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است. با توجه به اینکه قیمت آجرسفال مقرون به صرفه است، هزینه ی پروژه را به شدت کاهش می دهد.این آجر را به نام های دیگر همچون تیغه سفالی یا بلوک سفالی نیز می شناسند. آجر سفالی هم در تیغه های داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و هم در تیغه های خارجی. باتوجه به پر کاربرد بودن آن، تهیه ی آجر سفال ارزان اما با کیفیت، دغدغه ی بسیاری از افراد است. پیشینه ی آجر سفال با توجه به کوره های آجر پزی قدیمی یافت شده در استان اصفهان، به این استان بر می گردد. از این رو آجر سفال اصفهان در کشور و حتی دنیا بسیار پر آوازه است. در انتهای مقاله به تاریخچه ی آجر سفال می پردازیم.  

قیمت آجرسفال ✔️:

باتوجه به تنوع  و تغییرات قیمت، شما میتوانید با مراجعه به صفحه ی محصولات تیغه، از لیست قیمت آجر سفال به صورت لحظه ای مطلع شوید. همچنین در این صفحه اطلاعات کاملی از مشخصات هرکدام از محصولات قرار داده شده است. برای مثال جهت رفاه حال شما، برای هرکدام از انواع آجر سفال، مقدار بارگیری برای تریلی، خاور، نیسان و… قرار گرفته است. همچنین درصورت خرید از وبسایت، از تخفیف ویژه نیز برخوردار خواهید شد. حتی نیاز نیست نگران رزرو ماشین و بارگیری نیز باشید. جهت اطلاعات بیشتر درمورد نحوه ی خرید و رزرو ماشین اینجا را ببینید.

جهت مشاوره ی رایگان و خرید آجر سفال بصورت حضوری یا آنلاین با شماره ی 09139741336 تماس بگیرید

انواع آجر سفال:

آجر سفال بسته ابعاد و نوع آن با یکدیگر متفاوتند. از جمله آجر های سفالی پرکاربرد، آجر تیغه ۱۵، تیغه ۱۲، تیغه ۱۰، تیغه ۸ و تیغه ۷ میتوان نام برد. یکی دیگر از آجر های پرکاربرد آجر تیغه فوم دار است. انواع آجر تیغه، همراه با مشخصات دقیق آن در صفحه ی خرید آجرسفال  مشاهده کنید.

در زیر تصاویری از دو نوع آجر تیغه سفالی را مشاهده می کنید.

 آجر سفال فوم دار

 تیغه ۱۵

 

بار گیری آجر سفال (چه تعداد در تریلی جا میشود؟)

در صفحه هریک از انواع آجر سفال، مشخصات بارگیری کامل بیان شده است. جهت رفاه حال شما، تعداد آجری که در هریک از وسایل نقلیه جا میگیرد( از نیسان تا ۱۸ چرخ و…) به صورت دقیق بیان شده است. شما همچنین با تماس تلفنی با مشاوران ما نیز میتوانید اطلاعات دقیق برای بارگیری را دریافت کنید و ماشین مورد نظر را رزرو نمایید.

کاربرد انواع آجرسفال:

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد، آجر تیغه در قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال، برای دیواره های خارجی سفال ۲۰ در ۱۵ یا ۲۰ در ۲۰ مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در موقعیت های جغرافیایی خیلی سرد و یا خیلی گرم حضور دارید، از آجر تیغه فوم دار استفاده کنید. برای دیواره های داخلی معمولا از تیغه ۱۰ استفاده می شود. در صورتی که فضای کمی دارید میتوانید از تیغه ۷ و یا ۸ استفاده کنید.
باتوجه به سوراخ هایی که در آجر سفال وجود دارد، این عنصر ساختمانی برای استفاده در تیغه های ساختمان بسیار پرکاربرد می کند. مزایایی همچون نیاز نبودن به تخریب دیوار برای عبور لوله و سیم ها، سبکی و… . در اینجا میتوانید دیگر کاربردهای این آجر سفالی مناسب را ببینید.

مراقب باشید!!

برای خرید آجرتیغه سفالی، دقت کنید که دو نمونه ی درجه ۱ و درجه ۲ در بازار وجود دارد. نمونه ی درجه دو معمولا دارای ابعاد کامل و یکسان نیستند و در مواجهه با آب شوره می زنند. جهت مشاوره خرید و انتخابی درست، میتوانید با شماره ی 09139741336  تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. 
کارخانه آجر سفالین  دارای آجر تیغه درجه ۱ ، ۱.۵ و ۲ می باشد تا شما عزیزان قادر باشید بین قیمت های مختلف خرید خود را انجام دهید. بسته به پروژه ، شما میتوانید آجر سفال ارزان و یا آجر با کیفیت تر را از فروشگاه آجرسفالین  تهیه نمایید. 

شوره زدن آجر سفال :

آجرتیغه یا همان آجر سفالی در صورتی که درجه ۱ باشد امکان شوره زدن آن بسیار کم است. البته بستگی به ملاتی که برای روی هم قرار دادن آجر ها استفاده میشود هم دارد. بسیاری از دلایل شوره زدن، ملاتی هست که برای دیوار چینی مورد استفاده قرار می گیرد. در مقاله ی دلایل شوره زدن آجر، به نکات مهمی در این باره اشاره شده است. 

بهترین آجر سفال برای کدام منطقه است؟

آجر سفال اصفهان، از بهترین آجرهای تولیدی کشور است. باتوجه به نوع خاک منطقه ای استان، کیفیت آجر های تولیدی اصفهان بسیار بالاتر است. آجر تیغه، از کارخانه های آجرسفال اصفهان روزانه به سراسر کشور ارسال می شود. آجر سفالین  نیز در منطقه ی دولت اباد اصفهان واقع شده و یکی از بهترین و با کیفیت ترین آجر ها را به سراسر ایران ارسال می کند. آجر سفالین تنها نمایندگی انحصاری کارخانه آجر سفالین اصفهان میباشد.

نکاتی که در هنگام بارگیری باید رعایت شود:

باتوجه به اینکه آجرسفال از استحکام کمتری نسبت به آجر لفتون و آجرنما ها برخوردار است و وزن کمتری هم دارد، درهنگام بارگیری باید دقت شود که آجر ها لب پر و شکسته نشوند تا مقدار دور ریز آجرکمتر شود. در هنگام بارگیری توسط تیم آجر پلاس ، این موضوع با نظارت سختگیرانه ای انجام میشود، تا آجر های لب پر، شکسته و جوش بارگیری نشوند. 


 

تاریخچه ی آجر سفال: 

تاریخچه ی آجر سفال به هزاره ی چهارم میلادی می رسد. با توجه به بقایای کوره های آجرپزی یافت شده در کاشان و شهر های دیگر اصفهان و تحقیقات تاریخی انجام شده، قدمت این آجر به قرنها پیش می رسد. تاریخ نویسان می گویند، انسانهای اولیه با پختن گل ها(خاک رس) و مشاهده ی استحکام آن در مقایسه با کلوخ ها، به تولید آجرسفال پرداخته اند. 

باستان شناسان، نشانه هایی از کوره های آجر پزی در شوش و کاشان یافته اند، همچنین شاید جالب باشد که یکی دیگر از کشورهایی که در گذشته های دور به تولید آجر می پرداخته است، کشور هندوستان است.
اهل تاریخ می گویند که تولید آجر سفال در غرب آسیا شکل گرفته و سپس به سمت هندوستان و دیگر کشورها رفته و رفته رفته به یک تخصص تبدیل شده است. 

محصولات دیگر آجرسفالین: 

آجر سفالین  جهت رفاه حال شما، تمام مصالح آجری مورد نیاز شما را فراهم آورده است. محصولات آجر سفالین عبارت است از انواع اجر سفال دیواری و  آجرلفتون، انواع آجرنما نسوز و … . جهت اطلاع بیشتر در مورد انواع آجر و لیست قیمت روز هریک به صفحه ی خرید انواع آجر سر بزنید.

کارخانه آجر سفال اصفهان

مدیریت تماس:09135145464

مشاوره و فروش:09139741336

کارخانه آجر سفال اصفهان مفتخر است که طی سال‌های گذشته با کارنامه ای درخشان توانسته سهم بزرگی در گردش چرخ صنعت ساختمان سازی در سراسر کشور عزیزمان ایران را داشته باشد و همیشه در تمام مراحل یار و یاور و همراه مردم سخت کوش و توانمند ایران زمین باشد.

این کارخانه عظیم و توانمند به لطف پروردگار و  حمایت مدیران مسئول و لایق انواع متنوع از محصولات خود را که شامل انواع آجر سفال، آجر نما ،آجر لفتون آجر ده ،سوراخ آجر بهمنی و بلوک سقفی

در اندازه های مختلف با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه تولید و به بازار جهانی عرضه می کند.

فروش انواع آجر سفال ،سفال تیغه، آجر ده سوراخه، بلوکه سقفی و غیره به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه و دلال ای با قیمت بسیار مناسب انجام می شود.

محصولات کارخانه آجرپزی  با کیفیتی بالا و مرغوبیت ۱۰۰% به راحتی و در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان و هموطنان در سراسر ایران می رسد.شما می توانید به راحتی وارد سایت کارخانه آجر سفال اصفهان شده و هر مقدار آجر سفال را که می‌خواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان برای شما ارسال شود.

همانطور که می دانید این مصالح و یا همان تیغه سفالی یکی از پرمصرف‌ترین مصالح ساختمانی است این محصول با کیفیت بیشترین کاربرد را در تیغه های ساختمانی چه تیغه های داخلی و چه تیغه های خارجی ساختمان دارد .

به همین دلیل تهیه آجر سفال ارزان می تواند نقش موثری در کاهش هزینه های ساختمان داشته باشد.

باید به این نکته توجه ویژه داشته باشید که مصالح ارزان و با کیفیت را  از کارخانه های معتبر ومعروف تهیه کنید .فروش آجر سفال با کیفیت فقط در این کارخانه انجام میشود.

 این محصولات با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی مناسب و همچنین با تنوع بالایی که دارد مشتریان زیادی را در سراسر نقاط ایران به خود جلب کرده است.

 صادرات انواع محصولات ومصالح از کارخانه های ایران  به بیشتر کشورهای خارجی انجام می‌شود.

 برای اینکه از قیمت انواع محصولات با خبر شوید روی قیمت آجر سفال کلیک کنید و یا با تماس با این مجموعه بزرگ از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

تاریخچه آجر سفال

جالب است بدانید تاریخچه آجر سفال به قرنها پیش میرسد.در ایران، باقیمانده کوره آجر سفال در بعضی از شهرها مثل کاشان پیدا می‌شود. که  زمان تخمین آن به هزاره چهارم پیش از میلاد می‌رسد.

این نوع از مصالح ساختمان از خاک رس تهیه شده و قدمت بسیار بالایی دارد .اما هنوز زمان استفاده از اولین آجر و جایگزین شدن آن به جای سنگ در تاریخ ،مخصوصاً تاریخ ایران کاملاً مشخص نیست.

تخمین زده می‌شود که انسان های اولیه با پختن گل ها و مشاهده استحکام آن ،در مقایسه با کلوخ های موجود به تولید آجر سفال به روش پختن آن پی برده اند.

همانطور که میدانید آجر از قدیمی ترین مصالح ساختمانی می باشد که قدمت آن به عقیده برخی از باستان شناسان به ۱۰ هزار سال پیش می‌رسد.

 در ایران  بقایای کوره های سفال پزی و آجرپزی در شوش و کاشان پیدا شده است که تاریخ نویسان قدمت آن‌ها را به هزاره چهارم پیش از میلاد تخمین زده اند.

 همچنین باستان‌شناسان نشانه‌هایی از تولید و مصرف آجر را در هندوستان پیدا کرده‌اند که نشان از سابقه شش هزار ساله آجر در آن کشور است.

جالب است بدانید واژه آجر بابلی و نام خشت هایی بوده که بر روی آنها قوانین را می نوشتند.حدس زده میشود  که نخستین بار از  پخته شدن خاک دیوارها و کف اجاق ها به پختن آجر پی برده اند .

کوره های آجرپزی در قدیم در ابتدا بی گمان از مکان هایی تشکیل شده که در آن لایه های هیزم و خشت روی هم چیده می‌شده است.

این تخصص بسیار مهم از آجر سفال از آسیای غربی به سوی غرب مصر و سپس به روم و سمت شرق هندوستان و چین رفته است و کم‌کم ساخت این گونه از آجرها با کاربردهای متفاوت  یک تخصص همه گیر شد.

در سده چهارم ،اروپایی ها شروع به استفاده از آجر سفال کردند ولی بعد از مدتی از رونق افتاده و دوباره در سد ۱۲ میلادی بود که ابتدا از ایتالیا شروع شد . در ایران باستان ساختمان های بزرگ و زیبایی بنا شده که هنوز هم پابرجا هستند. مثل طاق کسرا در غرب ایران و مسجد اصفهان که با این نوع از آجرهای مرغوب ساخته شده است.

بسیاری از پلها در ایران در قرنهای گذشته مانند پل دختر با آجر سفال ساخته شده است.

 توجه داشته باشید که در ایران هر جا سنگ کم باشد و خاک خوب هم در دست و زیاد باشد آجرپزی و مصرف آجر سفال رواج زیادی پیدا کرده است.

اندازه آجر سفال ایلامی حدود۱۰× ۳۸×۳۸

سانتی متر بوده ساخت و مصرف آجر سفال در زمان ساسانیان گسترش زیادی پیدا کرده و در ساختمانهای بزرگ مانند آتشکده ها به کار رفته است و اندازه آجر سفال در این دوره حدود ۴۴× ۴۴× ۷ بوده است و بعدها این آجرها به ۲۰× ۲۰× ۳ سانتی متر کاهش پیدا کرده است و امروزه نیز کارخانه های آجرپزی زیادی در ایران وجود دارد .

یکی از آنها کارخانه آجر سفال اصفهان می باشد که فروش آجر سفال را به سراسر ایران ارسال می‌کند و حتی انواع آجر از این کارخانه به کشورهای خارجی نیز صادر می شود.

امروزه در اکثر ساختمان ها و مراکز از این نوع آجرها   استفاده می‌شود و کاربردهای فراوانی دارد این کارخانه آجر  با ساخت انواع آجر  و فروش آجر سفال به شرکت‌های سراسر ایران دستی بزرگ در تولید و فروش انواع آجر به صورت عمده دارد.

قبل از اینکه بدانیم آجر سفالی تیغه ای چیست؟باید بگویم که این نمونه از آجر در تمام کارخانه های آجرتولید و به بازار عرضه می شود.

آجر سفال درجه یک و صادراتی تولید شده درکارخانه های آجرپزی در بعضی شهرها  با کیفیت بالا به فروش می رسد در این سایت فروش، محصولات به قیمت کارخانه انجام میشود.

آجر سفال یا تیغه ای از خاک رس تهیه می شود برای دیوار چینی یا اصطلاحاً تیغه  چینی به کار می‌رود.

 یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است دلیل اینکه در اکثر ساختمان‌ها از آجر سفال استفاده می شود چون دیوارها مثل گذشته نقش باربری ندارند زیرا بار آن از طریق اسکلت ساختمان به فونداسیون و زمین منتقل می‌شود.

در نتیجه دیوارها نیازی به استحکام اضافی ندارند و فقط برای جداسازی فضاها به کار گرفته می‌شود بنابراین باید سبک ترین مساله را در راستای کاهش وزن ساختمان و کم کردن هزینه ساخت انتخاب کرد.

بنابراین این نوع از آجرها یا همان آجر تیغه بهترین انتخاب است کارخانه آجر سفال اصفهان با بیش از ۳۰ سال سابقه تولید در انواع آجر سفال، آجر نما، آجر نسوز و آجر لفتون با متنوع ترین محصولات و آجرهای با کیفیت در خدمت مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

این مجموعه با بکارگیری دستگاههای مدرن وپیشرفته و با خاک مرغوب و مناسب در اصفهان توانسته محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب با دیگر کارخانه ها در سراسر دنیا رقابت کند.

 و محصولات خود را به هموطنان خود ارائه دهد. انواع آجر ها دراکثرکارخانه های ایران دارای نشان استاندارد بوده و این کارخانه بهترین مصالح را در اختیار هموطنان قرار می دهد.

این کارخانه آجر سفال ۱۰ سانتی را با بهترین کیفیت برای ساختن دیوارها و ایجاد دیوارهای کاذب به مشتریان عزیز ارائه می دهد.  وزن آجر سفالی در حدود دو کیلو گرم بوده این آجر علاوه بر قیمت بسیار ارزان و با صرفه می تواند عایق بسیار خوبی برای ساختمان باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های  این مدل آجرهاامکان جذب رطوبت در برابر شرایط آب و هوایی می باشد .آجر سفال تیغه ۱۰ معمولاً به صورت ۵ و ۶ سوراخ تولید و به بازار عرضه می‌شود .از لحاظ کیفیت عملکرد و قیمت با یک دیگر تفاوت‌هایی دارد.

محاسبه تعداد آجر قبل از سفارش آن بسیار اهمیت دارد .کارخانه به تعدادی که شما آجر سفارش می‌دهید وسیله نقلیه انتخاب می‌کند .در نتیجه مواظب باشید که محاسبات شما درست باشد. موقع آجرچینی   از مصالح با کیفیت و سیمان های مرغوب استفاده کنید.

تا باعث شوره زدن دیوارها نشود سعی کنید تا جایی که می توانید آجر سفال خود را از کارخانه آجر سفال اصفهان بدون واسطه و مستقیم با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید. توجه داشته باشید که خرید مستقیم از کارخانه باعث می‌شود که این محصولات در کمترین زمان به دست شما برسد.

فروش آجر سفال

امروزه اکثر فروش محصولات در سایتهای معروف و معتبر انجام می‌شود .یکی از این محصولات فروش آجر سفال است .مشتری همانطور که در منزل و محل کار نشسته می تواند به راحتی و بدون هیچ دردسری وارد سایت شده و بعد از دیدن انواع محصولات و قیمت ها و تنوع آنها کالای خود را سفارش دهد.

همانطور که اطلاع دارید آجرها گروهی از مصالح هستند که اولین و مهمترین مصالح ساختمانی به شمار می‌رودو بر اساس نوع ،مواد اولیه ،رنگ، شکل ،اندازه، کیفیت و غیره به انواع متنوع تقسیم می‌شود.

خواص بسیار زیاد این نمونه ازاجرها باعث شده که به عنوان بهترین و با کیفیت ترین مصالح برای دیوار و سقف کاربرد داشته باشد. زیبایی این مدل از آجرها و الگویی که امروزه برای آجرچینی به کار می رود باعث شد که در داخل و خارج ساختمان ها از آنها استفاده فراوان شود و نمای بسیار زیبا و خاص به ساختمان‌ها ببخشد .

جالب است بدانید امروز آجر های شیشه ای نیز طرفداران زیادی پیدا کرده و مورد استقبال بسیاری از مشتریان واقع شده است کارخانه آجر سفال اصفهان تلاش می‌کند با کیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب به دست مشتری رساند.

همانطور که می‌دانید موارد زیادی روی قیمت آجر سفال اثرگذار است که یکی از مهمترین آنها درجه‌بندی از آجرها است. قیمت آجر درجه یک، نسبت به آجر درجه ۲ و درجه ۳ بسیار بالاتر بوده و از نظر کیفیت نیز آجر  درجه یک نسبت به بقیه آجرها بسیار بالا است.

فروش آجر سفال به صورت عمده از ازقیمت بسیار پایینی برخوردار است چون به صورت عمده و مستقیم از کارخانه ،دست دلالان و واسطه ها کوتاه می‌شود.

 به شما توصیه می کنیم موقع خرید آجر سفال به استحکام و مقاوم بودن آن دقت کنید تا به راحتی و در اثر یک ضربه کم، ترک برنداشته و نشکند.

همانطور که میدانید رنگ سفال با کیفیت و درجه یک، یکدست و یکنواخت است. شکل اینگونه آجرها منظم است. بافت آنها صاف است .

فروش آجر سفال درجه یک از کارخانه آجر سفال اصفهان به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود. در خرید و فروش آجر سفال بهترین نوع آن را انتخاب کنید و همیشه مستقیم از کارخانه آن را تهیه کنید.

جمع بندی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم و مطالب مفید و ارزنده ای را درباره آجر سفال، کارخانه آجر سفال اصفهان و فروش آجر سفال در اختیار شما قرار دادیم آجر سفال به عنوان اولین محصول بشر برای ساختمان سازی شناخته می‌شود .

این نمونه از آجرها که در گذشته با وسایل ابتدایی که در دسترس بوده، با ترکیب آب و خاک رس مخلوط کرده و سپس در نور مستقیم خورشید آنها را خشک می کردند و مورد استفاده برای خانه هایشان قرار می‌گرفته است.

جالب است بدانید که آجر ها هرچه بیشتر در معرض آفتاب قرار گیرد به همان اندازه  سفت تر خواهد شد. امروزه هم انواع مصالح ساختمان در کارخانه های بزرگ، در کوره های آجرپزی پخته می شود .هر چقدر حرارت ببیند استحکام و دوام آنها بیشتر می‌شود.

اما چون امروزه دیگر بار ساختمان‌ها بر عهده دیوارها نیست استحکام آجرها کمتر مورد اهمیت است .

آجر سفال برای دیوار چینی و همچنین در سقف نیز کاربرد فراوان دارد. البته توجه داشته باشید که نحوه نگهداری ساختمان در کیفیت آجر سفال تاثیرگذار بوده و به همین دلیل است که این مسئله مهم بوده و نباید آن را نادیده گرفت.

ابعاد آجر سفال در اندازه های متفاوت تولید می‌شود که هر کدام کارایی متفاوتی نیز دارند. جالب است بدانید که آجر سفال با افزایش یا کاهش رطوبت منقبض و منبسط می شود .هر چقدر بیشتر در معرض آفتاب قرار بگیرد و رطوبت کمتری داشته باشد به همان اندازه سفت تر و مقاوم تر خواهد شد. برای اطلاع از قیمت آجر سفال در کارخانه آجر سفال اصفهان و نحوه فروش آجر سفال به سایت این مرکز مراجعه کنید.

مطالب آموزشی مرتبط با آجر

در بخش مطالب آموزشی آجرسفال وطن می توانید مطالب مرتبط با آجرسفال را مطالعه نمائید و دانش کاملی از شناخت انواع آجر سفال، تفاوت انواع آجر سفال با یکدیگرکه این امر سهولت در انتخاب آجرسفال و خرید آجر سفال مناسب مورد نیاز شما را تامین می نمائید.

انواع دیوار کشی ساختمان چیست؟

دیوار کشی ساختمان می تواند جنبه های مختلف داشته باشد یعنی به منظور و کارایی های خاصی ساخته شود. مثلاً: مکانهای مذهبی، هنری، تفریحی، باغ ها و منازل. دیوارها جهت جداسازی قسمتی از یک مکان از دیگر بخش ها می باشد که تحمل وزن ساختمان را نیز بر عهده دارد. دیوار کشی ساختمان می تواند […]

دیوار عایق

انواع دیوار های عایق چیست؟

دیوار های عایق این روزها با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی دستخوش تغییر و تحولات زیادی بوده و در ساختمان سازی توجه زیادی به آن می شود، چرا که عایق‌بندی خوب و مناسب می توان از ۳۵ تا ۵۵ درصد در میزان مصرف انرژی تاثیر بگذارد که البته این موضوع ارتباط زیادی با انتخاب […]

اصول اجرای پیچ و رول پلاک سنگ نما

پیچ و رول پلاک سنگ نما روشی برای مقاوم کردن ساختمان ها و نما ها به شمار می آید که به پیشگیری از ریزش سنگ نما و مانع از بروز حوادث جانی و مالی صورت می‌گیرد. متریال و نحوه اجرا در این سازه بسیار با اهمیت است چرا که اگر به خوبی اجرا نشود علاوه […]

چگونه دیوار بلوک سیمانی بسازیم؟

امروزه در کشور ما استفاده دیوار بلوک سیمانی متداول شده است و از این مصالح در ساخت و ساز در مکان های مختلف و گوناگون و کاربردهای متفاوت استفاده می‌شود. بلوک سیمان به قطعاتی گفته می‌شود که در ساخت و ساز از آن استفاده های مختلفی می کنند و در اندازه و ابعاد گوناگون تولید […]

کلمات کلیدی مرتبط با آجر سفال

آجر سفال جزو یکی از پر مصرف ترین مصالح مورد استفاده در دیوارهای ساختمانی است، که از خاک رس و آب تشکیل می شود و بافت بسیار سبک و مستحکمی دارد.آجر سفال بیشتر در دیوار چینی و دیوار کشی کاربرد دارد. آجر سفال وطن یکی از معتبرترین مراکز فروش آجر سفال در تمام شهرهای کوچک و بزرگ ایران است که به صورت مستقیم و غیر مستقیم انواع مختلف این محصول با کیفیت، رنگ و قیمت های مختلف را به مشتریان عرضه می نمائید.

 • آجر سفال اصفهان
 • سفال
 • آجراصفهان
 • پخش آجر اصفهان
 • قیمت آجر سفال
 • خرید آجر اصفهان
 • قیمت آجر سفال ۱۵*۲۰ اصفهان
 • قیمت سفال ۱۵ سانتی
 • قیمت سفال ۱۵ سانتی فوم دار
 • تیغه سفال فوم دار ثبات ۱۵ سانتیمتری
 • قیمت آجر سفال ۱۵×۲۰ فوم دار اصفهان
 • قیمت آجر سفال فوم دار ۱۵×۴۰ سانتی اصفهان
 • قیمت سفال ۱۵ سانتی تهران
 • قیمت سفال ۱۵ سانتی اصفهان
 • قیمت سفال ۱۵ سانتی قزوین
 • قیمت آجر سفال ۱۵*۲۰ مازندران
 • لیست قیمت سفال تهران
 • قیمت سفال یونولیت دار تهران
 • سفال فوم دار ۱۵
 • قیمت سفال ۱۰ سانتی تهران
 • قیمت سفال ۱۰ سانتی امروز
 • قیمت سفال ۱۰ سانتی اصفهان
 • قیمت سفال ۱۰ سانتی تبریز
 • قیمت سفال ۱۵ سانتی تبریز
 • قیمت سفال ۱۵ سانتی تهران
 • قیمت سفال فوم دار تهران
 • قیمت سفال ۱۵ سانتی اصفهان
 • قیمت تیغه سفالی
 • قیمت آجر ماشینی سوراخ دار
 • ابعاد آجر سفال ۱۰ سانتی
 • قیمت بلوک تیغه ۱۰ سانتی
 • آجر سفال ۴۰*۲۰*۱۵ اصفهان
 • آجر سفال فوم دار۲۰*۲۰*۱۵
 • آجر سفال ۴۰*۲۰*۱۵ اصفهان
 • آجر سه گل اصفهان
 • سفال صادراتی
 • آجر سفال تیغه
 • آجر سفال تیغه ۷*۲۰*۲۰
 • آجر سفال نیمه ۱۰*۲۰*۲۰
 • آجر سفال نیمه ۲۰*۲۰*۲۰
 • آجر سقفی ۴۰*۲۵*۲۵
 • آجر سقفی ۵۰*۲۵*۲۵
 • کارخانه آجر سفال اصفهان
 • سفال تیغه ۱۵
 • آجر سفال ۸ سانتی
 • آجر سفال فوم دار ۱۵×۴۰ سانتی
 • آجر سفال فوم دار ۲۰×۲۰ سانتی
 • آجر سفال ۱۵ سانتی
 • آجر سفال قرمز ۲۰*۴۰
 • آجر سفال قرمز ۲۰×۲۰
 • آجر سفال ۱۰ سانتی درجه ۲
 • آجر سفال ۲۰×۲۰×۲۰
 • آجر سفال ۸ سانتی درجه یک
 • آجر سفال ۱۵ سانتی درجه ۲
 • آجر سفال فوم دار ۱۵×۲۰ سانتی
 • آجر سفال ۱۰ سانتی
 • آجر سفال ۱۵ سانتی درجه ۲
 • آجر سفال قرمز ۲۰×۲۰
 • آجر سفال ۲۰×۲۰×۷
 • آجر سفال فوم دار ۱۵×۴۰ سانتی
 • آجر سفال ۲۰×۲۰×۵.۵
 • آجر تیغه سفال ۱۰
 • آجر تیغه سفال ۱۵ درجه یک
 • دیوارچینی با آجر سفالی
 • قیمت آجر سفال ۱۵*۲۰ مازندران
 • آجر سفال ۱۵
 • آجر ده سوراخ
 • آجر سفال تیغه
 • آجر ۱۰ سوراخ قرمز
 • سفال تیغه ای
 • تیغه سفالی
 • سفال سقفی
 • سفال سقفی ۵۰×۲۰×۲۰
 • "۴۰ × ۲۵ × ۲۵ سفال سقفی "
 • "۵۰ × ۲۰ × ۲۰ سفال سقفی "
 • "۵۰ × ۲۵ × ۲۰ سفال سقفی "
 • ۲۰*۳۰*۵۰ سفال سقفی
 • ۲۰*۲۰*۶۰ سفال سقفی
 • سفال ۱۵ فوم دار
 • سفال تیغه ۱۵ فوم دار
 • سفال تیغه ۱۵
 • سفال سقفی ۵۰×۲۰×۲۵
 • قیمت آجر ده سوراخ اصفهان
 • آجر سفال درجه یک
 • تیغه ده سانتی
 • سفال تیغه ۱۰
 • فروش و ارسال آجر اصفهان
 • کاربرد سفال تیغه۱۰
 • سفال تولید شده
 • سفال تیغه ۷
 • سفال تیغه دیواری ۷
 • قیمت آجر فشاری
 • کارخانه آجر اصفهان
 • قیمت آجر نسوز کوره
 • تولید آجر
 • فروش سراسري اجر اصفهان
 • آجر لفتون قرمز درجه یک صادراتی
 • درج آگهی برای آجر سفال
 • تبلیغات برای آجر سفال
 • ابعاد آجر سفال ۱۰ سانتی
 • وزن آجر سفال ۱۵
 • وزن آجر سفال سقفی
 • آجر سفال عایقدار ۱۵ سانتی درجه یک
 • آجر سفال ارزان
 • محصولات آجر سفال
 • آجر تو کار زبره
 • قیمت آجر فشاری
 • قیمت آجر قزاقی
 • قیمت آجر گری
 • آجر های ماشینی
 • آجر شیل
 • آجر نسوز
 • آجر آنتیک
 • آجر صخره ای
 • آجر شیل آنتیک
 • آجر نما ده سوراخ
 • آجر نما قزاقی
 • آجر نما لعابی
 • آجر نما زرد درجه یک ۴ سانتی
 • آجر نما زرد ۵ سانتی درجه یک
 • آجر لفتون ۵.۵ سانتی
 • آجر نما لفتون زرد درجه یک
 • آجر نما ده سوراخه ۷ سانتی
 • اجر لفتون سه طرف نما
 • آجر لفتون سه طرف نما
 • آجر نما ۱۰ سوراخ
 • آجر نما زرد
 • قیمت آجر ماشینی سوراخ دار دامغان
 • قیمت آجر سفال
 • قیمت آجر سوراخ دار تهران
 • قیمت آجر نما
 • قیمت ماسه
 • قیمت مصالح ساختمانی
 • قیمت آجر سرخ
 • قیمت آجر ماشینی سوراخ دار دامغان
 • قیمت آجر سفال
 • قیمت آجر سوراخ دار تهران
 • قیمت آجر نما
 • قیمت ماسه
 • قیمت مصالح ساختمانی
 • قیمت آجر سرخ
شنبه, 24 ارديبهشت 1401 12:00

اجر سفال فروشگاه اینترنتی

نوشته شده توسط

گروه صنعتی و تولیدی آجر سفالین    

  شماره تماس : 09139751577

 گروه صنعتی و تولیدی آجر سفالین 

شماره تماس : 09139741336

قیمت آجر سفال

قیمت آجر سفال

موارد زیادی بر روی قیمت آجر از جمله قیمت آجر سفال تاثیر دارد. یکی از آن‌ها نوع درجه بندی است که قیمت سفال درجه یک به نسبت سفال درجه دو بیشتر می‌باشد. همچنین قیمت آجر

سفالی که دارای پشم شیشه است نیز از هر دو بیشتر بوده و علت آن این است که عایق بسیار خوبی برای استفاده در دیوارها هستند. در آخر بهتر است بدانید که هر چه وزن سفال کم‌تر باشد

دارای قیمت بیشتری است زیرا که موجب کاهش بار و وزن کلی ساختمان می‌شود.

خرید آجر سفال

همان طور که می‌دانید خریداری آجر سفال درجه یک و بی عیب و نقص کاری بسیار مهم است که باید با دقت انجام شود. از این رو بهتر است در هنگام خرید آجر سفال به موارد زیر دقت لازم را

داشته باشید:

✔️ استحکام کافی سفال مرغوب باید به گونه‌ای باشد که به راحتی و ضربه اندک، ترک یا خدشه بر ندارد.

✔️ رنگ سفال با کیفیت، یکدست و یکنواخت می‌باشد

✔️ شکل سفال درجه یک، منظم و مرتب است.

✔️ بافت و ساختار سفال مناسب باید صاف و همگون باشد.

بلوک سفال

مواد تشکیل دهنده بلوک سفالی از خاک رس و مواد دیگری مانند آهک می‌باشد. به طور کلی بلوک سفالی از مصالح پر مصرف در ساختمان‌ سازی به شمار می‌رود که علت آن هم داشتن قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن آن است. این بلوک‌ها دارای اندازه و ابعاد بسیار گوناگونی هستند که هر یک کاربردهای مخصوص به خود را دارد و برای یک قسمت از ساختمان استفاده می‌شود. به طور کلی از بلوک سفالی در بخش‌های غیر باربر ساختمان به کار برده می‌شود و دارای 2 نوع: بلوک سفال دیواری و بلوک سفال سقفی برای تیرچه بلوک می‌باشد.

انواع آجر سفال

انواع آجر سفال

برای آشنایی بیشتر با انواع آجر سفال بهتر است بدانید که، یکی از با کاربردی‌ترین و قدیمی‌ترین مصالح ساختمانی به شمار می‌رود که قدمت آن حدودا به 10 هزار سال قبل برمی‌گردد. با توجه به پیدا شدن آثار و بقایای کوره‌های آجرپزی در شهرهایی چون: سیلک کاشان و شوش متوجه پیشینه دور و دراز این مصالح خواهید شد. البته لازم به ذکر است که در مناطق مختلف ایران بناهای قدیمی مانند: ایوان مدائن و زیگورات چغازنبیل که در قبل از اسلام ساخته شده‌اند، نشان دهنده‌ی معماری و مهندسی پیشرفته ایرانی‌ها در آن زمان بوده است. کاربرد آجر سفال به صورت هنرمندانه و استادانه توسط مهندسین و بناهای درجه یک نظیر ارگ تبریز و مسجد جامع یزد، دیده می‌شود. البته از خیلی سال‌ها پیش هنر معماری مهندسان این مرز و بوم در تمامی شهرها و کشورها زبانزد بوده است.
به طور کلی آجر سفال به 5 دسته زیر دسته بندی می‌شود:

آجر سفال توخالی

در این نوع از آجر سفال ابعاد و تعداد سوراخ‌ها دارای هیچ محدودیتی نبوده، در واقع تعداد سوراخ‌های موجود بر روی آجر سفال توخالی بیش از 20 درصد از حجم خود آجر می‌باشد.

آجر توپر

همان طور که از نام آن مشخص است تعداد و حجم سوراخ‌های آجر سفالی به اندازه‌ی 20 درصد از حجم خود آجر بوده و نه بیشتر.

آجر متخلخل

نحوه‌ی ساخت و پخت این نوع از آجرها به صورت پرسی می‌باشد. همچنین تعداد حفره‌ها یا همان سوراخ‌های موجود بر روی آجر سفالی متخلخل بیشتر از 25 درصد از حجم خود آجر می‌باشد.

آجر سوراخ دار

این نوع از آجرها با روش مخصوص دکسترودر ساخته می‌شوند و میزان سوراخ‌ها یا حفره‌های آن به اندازه‌ی 20 درصد از حجم کلی آجر می‌باشد.

آجر سفالی مخصوص

با توجه به این که تمامی آجرهای سفالی به شکل مکعب مستطیل ساخته می‌شوند، هر آجر دیگری که به شکل‌های هندسی گوناگون ساخته شوند را آجر سفالی مخصوص می‌گویند.
بهتر است بدانید که آجرهای سفالی به نسبت رنگ دارای 3 نوع مختلف هستند. زرد پر رنگ، زرد کم رنگ و قرمز. نحوه چیدمان بلوک‌ها در کوره آجر پزی و مواد اولیه از عوامل تعیین کننده، رنگ ان‌ها به شمار می‌رود.

وزن آجر سفال

وزن آجر سفال

وزن آجر سفال درجه یک 10 سانتی متری حدودا 2 کیلوگرم و وزن سفال درجه یک 15 سانتی متری حدودا 3 کیلوگرم است که در بخش بعدی مقاله به طور کامل و راحت توضیح داده‌ایم.

ابعاد آجر سفال

قبل از هر چیز لازم است بدانید که آجرهای سفالی با توجه به کیفیتشان به دو دسته‌ی درجه یک و درجه دو دسته بندی می‌شوند که هر یک را برای شما توضیح خواهیم داد.

آجر سفال درجه یک دارای کیفیت مطلوب و مناسب است و دارای وزن سبک‌تر و ابعاد استاندارد هستند.

به طور کلی از نوع درجه یک برای سبک کردن بار کلی ساختمان استفاده می‌شود.

آجر سفال تیغه 10 سانتی درجه یک دارای وزن حدودی 2 کیلوگرم است

درباره آجر سفال تیغه ۱۰ سانتی درجه دو بهتر است بدانید که آجر سفال درجه 2 از کیفیت پایین‌تری به نسبت نوع درجه 1 برخوردار است و همچنین دارای وزن بیشتر می‌باشد.

البته دیواره‌ها و لایه‌های آن دارای ضخامت بیشتر و در برخی موارد خراش و ترک خوردگی نیز دیده می‌شود.

در این نوع از آجرهای سفالی حدود 1 تا 2 سانتی متر اختلاف سایز با نمونه استاندارد دارند.

البته لازم به ذکر است که در نوع درجه 2 قیمت نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

آجر سفال تیغه ۱۵ سانتی درجه یک نسبت به ضخامت بیشتری که دارد قطعا عایق مناسب‌تری به نسبت نمونه 10 سانتی خود است.

وزن حدودی آن نیز 3 کیلوگرم می‌باشد.

آجرسفال تیغه ۱۵ سانتی درجه دو نیز به نسبت نوع درجه یک دارای کیفیت پایین‌تر و البته برای ساختمان سازی مقرون به صرفه می‌باشد.

همان‌طور که گفته شد برخی از آن‌ها دارای لبه‌هایی با ضخامت بیشتر بوده و تعدادی از آن‌ها نیز دارای ترک‌ها ریز می‌باشند. در آخر هم بهتر است بدانید که تقریبا 1 تا 2 سانتی متر با نمونه‌ی

استاندارد و درجه یک خود اختلاف سایز دارد.

البته دو نوع دیگر از آجر سفال 15 سانتی با نام‌های فوم دار و پشم شیشه وجود دارد و کاربردهای خاصی نیز برای ساختمان‌سازی دارند.

آجر سفال فوم دار با سایز 15 سانتی متر 3 کیلوگرم و پشم شیشه که برای دیوار چینی کاربرد دارد، حدودا 3 کیلوگرم تخمین زده می‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به استفاده از پشم شیشه

در این نوع سفال، دارای قیمت بالاتری نیز می‌باشد.

مزایا آجر سفال

اگر بخواهیم مزایای آجر سفال را از نظر فنی و مهندسی شده بگوییم، دارای دوام بالا، سبک، عایق بسیار مناسب برای گرما و سرما می‌باشند.

جالب است بدانید که حفره‌های تو خالی موجود بر روی این آجر باعث می‌شود که گرما در روزهای تابستان کم‌تر وارد خانه شود، در نتیجه به خنک شدن ساختمان و فضای داخلی آن کمک می‌کند.

همچنین این نوع از مصالح با توجه به این که باعث کاهش وزن کلی ساختمان و سازه و کم شدن ضخامت دیوارها می‌شوند، بسیار مورد استقبال مهندسین عمران و معماری قرار گرفته است.

از این رو فضای داخلی بیشتری را به خانه می‌دهد و موجب می‌شود تا طول عمر سازه افزایش یابد.

آجر سفال در برابر رطوبت و آب عایق بسیار خوبی است و همچنین نسبت به زلزله نیز بسیار مقاوم می‌باشد.

تقریبا تمامی سازندگان ساختمانی برای کاهش دادن میزان هزینه‌های ساخت از این نوع مصالح بیشتر استفاده می‌کنند زیرا که دارای قیمت بسیار مناسب به نسبت کاربردهای مفید خود دارد.

کاهش وزن ساختمان و قیمت منطقی این نوع مصالح باعث شده تا کاربرد بالایی داشته باشند.

کاربرد آجر سفال

این روزها برای ساخت سازه‌ها و ساختمان‌های تجاری و مسکونی از مصالح درجه یک و البته خوش قیمت استفاده می‌شود تا هم مشتری از کیفیت راضی باشد و هم سازنده سود کافی را ببرد.

از این رو چی بهتر از آجر سفال برای ساخت این نوع ساختمان‌ها! با توجه به مزایا و ویژگی‌هایی که به طور کامل در بخش بالا برایتان گفتیم، قطعا علت محبوبیت این نوع مصالح را می‌دانید. به طور

کلی کاربرد اصلی آجر سفال برای ساخت دیوار و سقف مقاوم و استاندارد در ساختمان می‌باشد.

 

سقفي: 25*25*50 در هر متر مريع تعداد 8 قالب– 25*25*40 – 20*25* 40.

10سوراخ( لفتون ):21.5*10*50 در هر متر مربع تعداد75 تا 85 قالب.

10سوراخ( لفتون ):19.5*9*5 در هر متر مربع تعداد80 تا 90 قالب.

10سوراخ( لفتون ):21.5*11*5.5 در هر متر مربع تعداد70 تا 80 قالب.

10سوراخ( لفتون ):21.5*10*5.5 در هر متر مربع تعداد75 تا 85 قالب.

10سوراخ( لفتون ):21.5*10*5 در هر متر مربع تعداد75 تا 85 قالب.

10سوراخ( لفتون ):19*19*5 در هر متر مربع تعداد80 تا 90 قالب(قالب کوچک).

10سوراخ(لفتون23*11*7 در هر متر مربع تعداد75 تا 85 قالب.

سقفي 12.5*25*40 همراه با فوم طبق استانداردهاي ساختمان سازي

تيغه 25*20*10 همراه با فوم طبق استانداردهاي ساختمان سازي

تيغه 25*20*15 همراه با فوم 5و3 طبق استانداردهاي ساختمان سازي

فندوله پالت و فله

آجرنما زرد و قرمز صادراتی: پلاک 3 سانت و 4 سانت و 5 سانت و 5.5 سانت همراه با پلاک نيمه و پلاکL .

آجر نما رنگي 

 

آجر لفتون زرد اصفهان | آجر ده سوراخ اصفهان | آجر۱۰سوراخ اصفهان  | آجربهمنی اصفهان

 

آجر لفتون یا آجر بهمنی  یا  آجر ده سوراخ  همان  اجر سفال  است که از خاک رس اعلا  و در دو نوع درجه ۲ (کوره های دستی از نوع هافمن ) و درجه یک تمام اتوماتیک ( کوره ی تونلی ، کاملا هوشمند و بدون

دخالت دست ) و در ابعاد چهار سانت تا هفت سانت و سایر ابعاد اشاره شده در زیر تولید و در رنگ های زرد  و  قرمز  عرضه می گردد و معمولا از آن به عنوان آجر نما نیز استفاده می گردد

اجر لفتون درجه یک ، سه  طرف نما می باشد . و به عنوان آجر دیوار کشی استفاده می شود . بیشترین کاربرد آجر بهمنی ساخت سوله ، دیوار باغ ها ، دیوار پادگان ها ، دیوار اماکن تجاری ، نمای ساختمان های اسلیمی

و … می باشد . آجرلفتون (آجربهمنی)  مقاومت و طول عمر بالایی در برابر شرایط محیطی دارد .

محاسبه آجر سفال مورد نیاز در یک متر مربع

اگر بخواهیم آجر لفتون استاندارد با ابعاد ۵٫۵ × ۱۰ × ۲۱٫۵ را صرفا به عنوان آجر نما استفاده کنیم در یک متر مربع به ۷۵ قالب اجر بهمنی ( اجر لفتون ) نیاز داریم که دیواری با قطر ۱۰سانتی متر به ما تحویل خواهد داد .

اگر بخواهیم آجر ده سوراخ   با ابعاد ۵٫۵ × ۱۰ × ۲۱٫۵ را به عنوان آجر نما و آجر دیوار کشی استفاده کنیم در یک متر مربع به ۱۵۰ قالب اجر بهمنی ( اجر لفتون ) نیاز داریم که دیواری با قطر ۲۰  سانتی متر به ما تحویل

خواهد داد .

اگر بخواهیم آجر ۱۰سوراخ  با ابعاد ۵٫۵ × ۱۰ × ۲۱٫۵ را به عنوان آجر نما و آجر دیوار کشی با مقاومت بالاتر استفاده کنیم در یک متر مربع به ۲۵۰ قالب اجر بهمنی ( اجر لفتون ) نیاز داریم که دیواری با قطر ۳۵ سانتی متر

به ما تحویل خواهد داد .

ابعاد آجر لفتون زرد اصفهان

ابعاد آجر بهمنی استاندارد درجه یک

۵٫۵ × ۱۰ × ۲۱٫۵

ابعاد اجر استاندارد درجه دو (تولید غیر اتوماتیک)

۵ × ۹ × ۱۹

ابعاد درجه یک سایز۵

۵ × ۱۰ × ۲۱

ابعاد درجه یک سایز ۴

۴ × ۱۰ × ۲۱

ابعاد درجه یک بزرگ (معروف به آجر عراقی)

۷ × ۱۱ × ۲۳

آجر سفال ممتاز

ارائه کننده انواع آجرهای اصفهان ، آجر سفال ، آجر نما ، آجر قزاقی ، آجر نسوز ، آجر تیغه ،  آجر لفتون ، آجر ده سوراخ و…

جهت سفارش ( آجر ده سوراخ ، آجر بهمنی ، آجر مهندسی ) با واحد فروش تماس بگیرید و یا از طریق سبد خرید اقدام به خرید اینترنتی نمایید

 

مديرفروش: 09139751577

پیگیری ارسال بار: 09139741336

ادرس کارخانه: اصفهان منطقه صنعتی دولت آباد آجر سفال اصفهان

** جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره های فوق تماس حاصل فرمایید **

جمعه, 23 ارديبهشت 1401 02:03

فروش اجر سفال10-2-30

نوشته شده توسط

فروش اینترنتی آجر سفال درجه یک

فروش اینترنتی آجر سفال درجه یک در کارخانه سفالین آجر اصفهان

شما فقط با یک بار خرید از کارخانه سفالین اجر مشتری همیشگی کار خانه ما میشوید

زیرا کیفیت تمامی محصولات ممتاز و درجه یک میباشد.

تمامی محصولات با دستگاه های تمام اتوماتیک تولید میشود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نیازی به خرید حضوری نیست شما میتوانید بامراجعه به سایتهای ما محصولات خود را انتخاب نموده و در کمترین زمان ممکن محصول خود را دریافت کنید.

محصولات به درخواست شما مشتریان عزیز به صورت بسته و وکیوم هم قابل سفارش میباشد.

 

برای کسب اطلاعات با مادرارتباط باشید

تماس=09135145464/09139741336

وب سایتها = http://sofalinajor.ir **http://ajorsofalin.ir   

 

 

پنج شنبه, 22 ارديبهشت 1401 12:00

اجر سفال ارزان(10 و15 سانتی)

نوشته شده توسط

لیست قیمت آجر و سفال { درکارخانه اصفهان }

آجرسفال

خاک سفال و خاک رس مواد اولیه تشکیل دهنده اجر سفال میباشد*

آجر سفال بخشی از مصالح ساختمانی پرفروش میباشد*

اجرسفال ها از نظر شکل / رنگ / سایز/ کیفیت  انواع مختلفی دارند*

جذب آب  بسیارکم درآجرسفالی به منظور چسبندگی مناسب با ملات انواع سوراخدار آن مورد استفاده فراوان قرارمیگیرد*

 آجرسفال ها گروهی از مصالح ساختمانی هستندکه به صورت صنعتی تولید میشوند و جایگزین سنگ شده اند.

آجر سفالی ها به سه روش مختلف تولید میشوند

آجر سفال قالبی

آجرسفال صنعتی

آجرسفال دست ساز

********************************************************************************************

برای کسب اطلاعات بیشترو انتخاب محصولات لطفاازسایتهای ما رامشاهده فرمایید*****
http://ajorsofalin.ir
http://sofalinajor.ir
http://ajooran.ir
http://esfahanajor.ir
http://ajoresfahan.ir


-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بامشاوران ما در تماس باشید*
09135145464
09139741336
09135435464
09137886597

 

سه شنبه, 20 ارديبهشت 1401 12:00

اجر سفال باکیفیت و مرغوب

نوشته شده توسط

سفال تیغه10 - سفال تیغه15
 فروش برای ما ملاک نیست بلکه فقط کیفیت و کمیت شرط اول ما است .

✓✓✓✓✓ انتخاب با شما:✓✓✓✓✓
سفال تیغه قیمت پایین :


سفال تیغه ۱۰


سفال تیغه ۱۵

✓✓✓  اما آنچه کارخانه ضمانت میکند ✓✓✓

سفال تیغه درجه ۱ و درجه ۲  را کارخانه از لحاظ کیفیت با ابعاد بزرگ واقعی و بدون شکستگی از تولید بمصرف با قیمت عالی تقدیم می‌نماید:

✓ سفال ۱۵ فومدار درجه یک  موجود است

✓سفال تیغه  ۱۵ درجه یک ۱۹/۵×۱۹×۱۳
✓سفال تیغه ۱۰ درجه دو 19×۱۸/۵×۸/۵
✓سفال تیغه  ۱۵ درجه دو 19×۱۸/۵×۱۳/۵
سفال سه گل درجه یک و درجه دو

✓لفتون قالب کوچک درجه یک
✓لفتون قالب کوچک درجه دو
✓لفتون قالب بزرگ درجه دو

✓در صورت نیاز فاکتور رسمی صادر میگردد ✓✓

ارسال به سراسر کشور توسط ناوگان معتبر مرکزی
--------------------------------------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بیشترو انتخاب محصولات لطفاازسایتهای ما رامشاهده فرمایید*****
http://ajorsofalin.ir
http://sofalinajor.ir
http://ajooran.ir
http://esfahanajor.ir
http://ajoresfahan.ir


-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بامشاوران ما در تماس باشید*
09135145464
09139741336
09135435464
09137886597
**********************************************************

چهارشنبه, 21 ارديبهشت 1401 12:00

اجر سفال از کارخانه بدون واسطه

نوشته شده توسط

کارخانه سفالین آجرممتاز اصفهان اصفهان
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عرضه مستقیم و بدون واسطه
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
آجر 5/5 درجه یک و ممتاز
فله ، بسته بندی ، پالت
پخت با کوره تونلی تمام اتوماتیک
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ارسال شهری     /     شهرستان
فوتون و ایسوزو  /     تک ، ده چرخ ، تریلی
~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ساعت پاسخ گویی ۶ صبح تا ۱۰ شب
-------------------------------------------------------------------------------------------------
نازلترین قیمت
 ارسال بموقع و سریع
آجر سفال تیغه ای و انواع اجر نما ده سوراخ ممتاز
۱) بلوک سفال ۱۰  درجه یک
۲) بلوک سفال ۱۵ درجه یک
۳) آجر لفتون زرد و قرمز ممتاز و درجه یک
۴) آجر لفتون  ۵ قالب کوچک درجه یک
۵) آجر ۵/۵ سقف زنی و مخصوص پشتکار
۶) آجر سه گل شیرازی
۷) آجر فشاری ، زبره ، تنی ، گری

ارائه فاکتور رسمی به درخواست مشتری
--------------------------------------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بیشترو انتخاب محصولات لطفاازسایتهای ما رامشاهده فرمایید*****
http://ajorsofalin.ir
http://sofalinajor.ir
http://ajooran.ir
http://esfahanajor.ir
http://ajoresfahan.ir


-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بامشاوران ما در تماس باشید*
09135145464
09139741336
09135435464
09137886597
**********************************************************

پنج شنبه, 22 ارديبهشت 1401 12:00

اجر سفال 15سانتی درجه یک-سفال تیغه 15

نوشته شده توسط

کارخانه سفالین آجر اصفهان سعی نموده تا باکیفیت ترین محصولات موجود در بازار را بامناسب ترین قیمت برای شما فراهم کند.

- آجر های مناسب برای دیواره های بیرونی آجر سفال 20*15 و 20*20 است.

- برای شرایط جوی نامناسب سفال 15*20*20  سانتی متر فومدار - و20*20*20 سانتی متر فومدار - و 15*38*20 سانتی متر فومدار  موجود میباشد.

- اگر فضای زیادی ندارید میتوانید از تیغه سفال های 7 سانتی متری استفاده کنید.

- آجر سفال سقفی از خاک رس تهیه میشود و ساختاری توخالی و حالت شبکه شبکه دارد و با نام های دیگر نظیر بلوک سقفی و ...... شناخته میشود .سفال سقفی رامیتوان بافوم نیز استفاده کرد.

- آجر سه گل شیرازی یکی از محبوب ترین سفال ها در استان فارس و شیراز میبتاشد.

 

توجه***** تمامی محصولات کارخانه سفالین آجر در سه کیفیت  تولید میشود

1 تولید محصول ممتاز و ویژه

2 تولید محصول درجه یک

3 تولیئ محصول درجه

 

همکار گرامی شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

شماره مشاوران ما

* 09139741336

* 09135435464

* 09135145464

* 09137886597

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-  برای مشاهده عکس محصولات و خواندن توضیحات محصولات پیشنهاد میکنیم که سایتهای مارا مشاهده فرمایید*

- http://sofalinajor.ir

- http://ajorsofalin.ir

- http://ajooran.ir

 - http://esfahanajor.ir

- http://ajoresfahan.ir

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

شعار کارخانه سفالین آجر اصفهان                        *  کیفیتی که انتظار داشتید و قیمتی که انتظارنداشتبد را باما تجربه کنید *

 

پنج شنبه, 22 ارديبهشت 1401 12:00

اجر سفال تیغه ای دیوار

نوشته شده توسط


*کارخانه سفالین آجراصفهان*کارخانه آجرسفالین بزرگترین تولیدکننده  انواع آجرسفال در اصفهان.


آجر سفال سه گل درجه یک

ظرفیت تک 9500 قالب

ظرفیت جفت 14500 قالب

ظرفیت تریلی 23000 قالب

قیمت اعلام شده ، درب کارخانه می باشد.

لطفا جهت کسب قیمت آجر سه گل شیرازی با واحد فروش سفالین آجر تماس بگیرید .
09135145464
09135435464
09139741336
09137886597

کرایه حمل بر عهده مشتری بوده و اینجا محاسبه نمی شود .

سفارشات اینترنتی کمتر از ظرفیت بارگیری فاقد اعتبار است


 آجر سه گل اصفهان یکی از پر کاربرد ترین آجرها در صنعت ساخت و ساز و ساختمان سازی می باشد . به دلیل ویژگی های منحصر به فرد آجر ۳ گل ، وجود سه سوراخ بزرگ در قالب آجر سفال ، عایق قوی حرارت و صدا و همچنین مقاومت فشاری بالای آجر ، می توان در ساخت دیوارهای دور ساختمان ، دیوارهای باربر و نیمه باربر ، ساخت دیواره ها و تیغه های داخلی ساختمان به عنوان تیغه جداکننده اتاقها ، زدن طاق ضربی ، ساخت سوله و اماکن تاریخی و …  از اجر ۳ گل استفاده نمود . سوراخ ها یا حفره های بزرگ موجود در اجر۳ گل باعث نفوذ ملات در این سوراخ ها شده و دیوار محکم و یک دست می گردد . از محاسن دیگر این نوع آجر تولید شده در آجر سفال ایران وجود شیارهایی روی آجر سه گل شیرازی می باشد که باعث چسبندگی بیشتر ملات و دوغاب کاشی کاری و همچنین چسبندگی گچ و یک دستی عملیات سفید کاری اشاره نمود .

----------------------------------------------------------------------------------------------------
برای کسب اطلاعات بیشترو انتخاب محصولات لطفاازسایتهای ما رامشاهده فرمایید*****
http://ajorsofalin.ir
http://sofalinajor.ir
http://ajooran.ir
http://esfahanajor.ir
http://ajoresfahan.ir


-------------------------------------------------------------------------------------------------

صفحه1 از4