کارخانه اجر سفال قیمت آجرنما ده سوراخ اصفهان - (4248)(New - 2022)

  

 


 

 

کارخانه آجر سفال اصفهان

کارخانه آجر سفال اصفهان مفتخر است که طی سال‌های گذشته با کارنامه ای درخشان توانسته سهم بزرگی در گردش چرخ صنعت ساختمان سازی در سراسر کشور عزیزمان ایران را داشته باشد و همیشه در تمام مراحل یار و یاور و همراه مردم سخت کوش و توانمند ایران زمین باشد.

این کارخانه عظیم و توانمند به لطف پروردگار و  حمایت مدیران مسئول و لایق انواع متنوع از محصولات خود را که شامل انواع آجر سفال، آجر نما ،آجر لفتون آجر ده ،سوراخ آجر بهمنی و بلوک سقفی

در اندازه های مختلف با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه تولید و به بازار جهانی عرضه می کند.

فروش انواع آجر سفال ،سفال تیغه، آجر ده سوراخه، بلوکه سقفی و غیره به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه و دلال ای با قیمت بسیار مناسب انجام می شود.

محصولات کارخانه آجرپزی  با کیفیتی بالا و مرغوبیت ۱۰۰% به راحتی و در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان و هموطنان در سراسر ایران می رسد.شما می توانید به راحتی وارد سایت کارخانه آجر سفال اصفهان شده و هر مقدار آجر سفال را که می‌خواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان برای شما ارسال شود.

همانطور که می دانید این مصالح و یا همان تیغه سفالی یکی از پرمصرف‌ترین مصالح ساختمانی است این محصول با کیفیت بیشترین کاربرد را در تیغه های ساختمانی چه تیغه های داخلی و چه تیغه های خارجی ساختمان دارد .

به همین دلیل تهیه آجر سفال ارزان می تواند نقش موثری در کاهش هزینه های ساختمان داشته باشد.

باید به این نکته توجه ویژه داشته باشید که مصالح ارزان و با کیفیت را  از کارخانه های معتبر ومعروف تهیه کنید .فروش آجر سفال با کیفیت فقط در این کارخانه انجام میشود.

 این محصولات با کیفیتی بسیار بالا و قیمتی مناسب و همچنین با تنوع بالایی که دارد مشتریان زیادی را در سراسر نقاط ایران به خود جلب کرده است.

 صادرات انواع محصولات ومصالح از کارخانه های ایران  به بیشتر کشورهای خارجی انجام می‌شود.

 برای اینکه از قیمت انواع محصولات با خبر شوید روی قیمت آجر سفال کلیک کنید و یا با تماس با این مجموعه بزرگ از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

کارخانه آجر سفال اصفهان

تاریخچه آجر سفال

جالب است بدانید تاریخچه آجر سفال به قرنها پیش میرسد.در ایران، باقیمانده کوره آجر سفال در بعضی از شهرها مثل کاشان پیدا می‌شود. که  زمان تخمین آن به هزاره چهارم پیش از میلاد می‌رسد.

این نوع از مصالح ساختمان از خاک رس تهیه شده و قدمت بسیار بالایی دارد .اما هنوز زمان استفاده از اولین آجر و جایگزین شدن آن به جای سنگ در تاریخ ،مخصوصاً تاریخ ایران کاملاً مشخص نیست.

تخمین زده می‌شود که انسان های اولیه با پختن گل ها و مشاهده استحکام آن ،در مقایسه با کلوخ های موجود به تولید آجر سفال به روش پختن آن پی برده اند.

همانطور که میدانید آجر از قدیمی ترین مصالح ساختمانی می باشد که قدمت آن به عقیده برخی از باستان شناسان به ۱۰ هزار سال پیش می‌رسد.

 در ایران  بقایای کوره های سفال پزی و آجرپزی در شوش و کاشان پیدا شده است که تاریخ نویسان قدمت آن‌ها را به هزاره چهارم پیش از میلاد تخمین زده اند.

 همچنین باستان‌شناسان نشانه‌هایی از تولید و مصرف آجر را در هندوستان پیدا کرده‌اند که نشان از سابقه شش هزار ساله آجر در آن کشور است.

جالب است بدانید واژه آجر بابلی و نام خشت هایی بوده که بر روی آنها قوانین را می نوشتند.حدس زده میشود  که نخستین بار از  پخته شدن خاک دیوارها و کف اجاق ها به پختن آجر پی برده اند .

کوره های آجرپزی در قدیم در ابتدا بی گمان از مکان هایی تشکیل شده که در آن لایه های هیزم و خشت روی هم چیده می‌شده است.

این تخصص بسیار مهم از آجر سفال از آسیای غربی به سوی غرب مصر و سپس به روم و سمت شرق هندوستان و چین رفته است و کم‌کم ساخت این گونه از آجرها با کاربردهای متفاوت  یک تخصص همه گیر شد.

در سده چهارم ،اروپایی ها شروع به استفاده از آجر سفال کردند ولی بعد از مدتی از رونق افتاده و دوباره در سد ۱۲ میلادی بود که ابتدا از ایتالیا شروع شد . در ایران باستان ساختمان های بزرگ و زیبایی بنا شده که هنوز هم پابرجا هستند. مثل طاق کسرا در غرب ایران و مسجد اصفهان که با این نوع از آجرهای مرغوب ساخته شده است.

بسیاری از پلها در ایران در قرنهای گذشته مانند پل دختر با آجر سفال ساخته شده است.

 توجه داشته باشید که در ایران هر جا سنگ کم باشد و خاک خوب هم در دست و زیاد باشد آجرپزی و مصرف آجر سفال رواج زیادی پیدا کرده است.

اندازه آجر سفال ایلامی حدود۱۰× ۳۸×۳۸

سانتی متر بوده ساخت و مصرف آجر سفال در زمان ساسانیان گسترش زیادی پیدا کرده و در ساختمانهای بزرگ مانند آتشکده ها به کار رفته است و اندازه آجر سفال در این دوره حدود ۴۴× ۴۴× ۷ بوده است و بعدها این آجرها به ۲۰× ۲۰× ۳ سانتی متر کاهش پیدا کرده است و امروزه نیز کارخانه های آجرپزی زیادی در ایران وجود دارد .

یکی از آنها کارخانه آجر سفال اصفهان می باشد که فروش آجر سفال را به سراسر ایران ارسال می‌کند و حتی انواع آجر از این کارخانه به کشورهای خارجی نیز صادر می شود.

امروزه در اکثر ساختمان ها و مراکز از این نوع آجرها   استفاده می‌شود و کاربردهای فراوانی دارد این کارخانه آجر  با ساخت انواع آجر  و فروش آجر سفال به شرکت‌های سراسر ایران دستی بزرگ در تولید و فروش انواع آجر به صورت عمده دارد.

آجر سفال یا تیغه ایی چیست؟

قبل از اینکه بدانیم آجر سفالی تیغه ای چیست؟باید بگویم که این نمونه از آجر در تمام کارخانه های آجرتولید و به بازار عرضه می شود.

آجر سفال درجه یک و صادراتی تولید شده درکارخانه های آجرپزی در بعضی شهرها  با کیفیت بالا به فروش می رسد در این سایت فروش، محصولات به قیمت کارخانه انجام میشود.

آجر سفال یا تیغه ای از خاک رس تهیه می شود برای دیوار چینی یا اصطلاحاً تیغه  چینی به کار می‌رود.

 یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است دلیل اینکه در اکثر ساختمان‌ها از آجر سفال استفاده می شود چون دیوارها مثل گذشته نقش باربری ندارند زیرا بار آن از طریق اسکلت ساختمان به فونداسیون و زمین منتقل می‌شود.

در نتیجه دیوارها نیازی به استحکام اضافی ندارند و فقط برای جداسازی فضاها به کار گرفته می‌شود بنابراین باید سبک ترین مساله را در راستای کاهش وزن ساختمان و کم کردن هزینه ساخت انتخاب کرد.

بنابراین این نوع از آجرها یا همان آجر تیغه بهترین انتخاب است کارخانه آجر سفال اصفهان با بیش از ۳۰ سال سابقه تولید در انواع آجر سفال، آجر نما، آجر نسوز و آجر لفتون با متنوع ترین محصولات و آجرهای با کیفیت در خدمت مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

این مجموعه با بکارگیری دستگاههای مدرن وپیشرفته و با خاک مرغوب و مناسب در اصفهان توانسته محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب با دیگر کارخانه ها در سراسر دنیا رقابت کند.

 و محصولات خود را به هموطنان خود ارائه دهد. انواع آجر ها دراکثرکارخانه های ایران دارای نشان استاندارد بوده و این کارخانه بهترین مصالح را در اختیار هموطنان قرار می دهد.

این کارخانه آجر سفال ۱۰ سانتی را با بهترین کیفیت برای ساختن دیوارها و ایجاد دیوارهای کاذب به مشتریان عزیز ارائه می دهد.  وزن آجر سفالی در حدود دو کیلو گرم بوده این آجر علاوه بر قیمت بسیار ارزان و با صرفه می تواند عایق بسیار خوبی برای ساختمان باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های  این مدل آجرهاامکان جذب رطوبت در برابر شرایط آب و هوایی می باشد .آجر سفال تیغه ۱۰ معمولاً به صورت ۵ و ۶ سوراخ تولید و به بازار عرضه می‌شود .از لحاظ کیفیت عملکرد و قیمت با یک دیگر تفاوت‌هایی دارد.

محاسبه تعداد آجر قبل از سفارش آن بسیار اهمیت دارد .کارخانه به تعدادی که شما آجر سفارش می‌دهید وسیله نقلیه انتخاب می‌کند .در نتیجه مواظب باشید که محاسبات شما درست باشد. موقع آجرچینی   از مصالح با کیفیت و سیمان های مرغوب استفاده کنید.

تا باعث شوره زدن دیوارها نشود سعی کنید تا جایی که می توانید آجر سفال خود را از کارخانه آجر سفال اصفهان بدون واسطه و مستقیم با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید. توجه داشته باشید که خرید مستقیم از کارخانه باعث می‌شود که این محصولات در کمترین زمان به دست شما برسد.

فروش آجر سفال

امروزه اکثر فروش محصولات در سایتهای معروف و معتبر انجام می‌شود .یکی از این محصولات فروش آجر سفال است .مشتری همانطور که در منزل و محل کار نشسته می تواند به راحتی و بدون هیچ دردسری وارد سایت شده و بعد از دیدن انواع محصولات و قیمت ها و تنوع آنها کالای خود را سفارش دهد.

همانطور که اطلاع دارید آجرها گروهی از مصالح هستند که اولین و مهمترین مصالح ساختمانی به شمار می‌رودو بر اساس نوع ،مواد اولیه ،رنگ، شکل ،اندازه، کیفیت و غیره به انواع متنوع تقسیم می‌شود.

خواص بسیار زیاد این نمونه ازاجرها باعث شده که به عنوان بهترین و با کیفیت ترین مصالح برای دیوار و سقف کاربرد داشته باشد. زیبایی این مدل از آجرها و الگویی که امروزه برای آجرچینی به کار می رود باعث شد که در داخل و خارج ساختمان ها از آنها استفاده فراوان شود و نمای بسیار زیبا و خاص به ساختمان‌ها ببخشد .

جالب است بدانید امروز آجر های شیشه ای نیز طرفداران زیادی پیدا کرده و مورد استقبال بسیاری از مشتریان واقع شده است کارخانه آجر سفال اصفهان تلاش می‌کند با کیفیت ترین محصولات را با قیمت مناسب به دست مشتری رساند.

همانطور که می‌دانید موارد زیادی روی قیمت آجر سفال اثرگذار است که یکی از مهمترین آنها درجه‌بندی از آجرها است. قیمت آجر درجه یک، نسبت به آجر درجه ۲ و درجه ۳ بسیار بالاتر بوده و از نظر کیفیت نیز آجر  درجه یک نسبت به بقیه آجرها بسیار بالا است.

فروش آجر سفال به صورت عمده از ازقیمت بسیار پایینی برخوردار است چون به صورت عمده و مستقیم از کارخانه ،دست دلالان و واسطه ها کوتاه می‌شود.

 به شما توصیه می کنیم موقع خرید آجر سفال به استحکام و مقاوم بودن آن دقت کنید تا به راحتی و در اثر یک ضربه کم، ترک برنداشته و نشکند.

همانطور که میدانید رنگ سفال با کیفیت و درجه یک، یکدست و یکنواخت است. شکل اینگونه آجرها منظم است. بافت آنها صاف است .

فروش آجر سفال درجه یک از کارخانه آجر سفال اصفهان به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود. در خرید و فروش آجر سفال بهترین نوع آن را انتخاب کنید و همیشه مستقیم از کارخانه آن را تهیه کنید.

جمع بندی

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم و مطالب مفید و ارزنده ای را درباره آجر سفال، کارخانه آجر سفال اصفهان و فروش آجر سفال در اختیار شما قرار دادیم آجر سفال به عنوان اولین محصول بشر برای ساختمان سازی شناخته می‌شود .

این نمونه از آجرها که در گذشته با وسایل ابتدایی که در دسترس بوده، با ترکیب آب و خاک رس مخلوط کرده و سپس در نور مستقیم خورشید آنها را خشک می کردند و مورد استفاده برای خانه هایشان قرار می‌گرفته است.

جالب است بدانید که آجر ها هرچه بیشتر در معرض آفتاب قرار گیرد به همان اندازه  سفت تر خواهد شد. امروزه هم انواع مصالح ساختمان در کارخانه های بزرگ، در کوره های آجرپزی پخته می شود .هر چقدر حرارت ببیند استحکام و دوام آنها بیشتر می‌شود.

اما چون امروزه دیگر بار ساختمان‌ها بر عهده دیوارها نیست استحکام آجرها کمتر مورد اهمیت است .

آجر سفال برای دیوار چینی و همچنین در سقف نیز کاربرد فراوان دارد. البته توجه داشته باشید که نحوه نگهداری ساختمان در کیفیت آجر سفال تاثیرگذار بوده و به همین دلیل است که این مسئله مهم بوده و نباید آن را نادیده گرفت.

ابعاد آجر سفال در اندازه های متفاوت تولید می‌شود که هر کدام کارایی متفاوتی نیز دارند. جالب است بدانید که آجر سفال با افزایش یا کاهش رطوبت منقبض و منبسط می شود .هر چقدر بیشتر در معرض آفتاب قرار بگیرد و رطوبت کمتری داشته باشد به همان اندازه سفت تر و مقاوم تر خواهد شد. برای اطلاع از قیمت آجر سفال در کارخانه آجر سفال اصفهان و نحوه فروش آجر سفال به سایت این مرکز مراجعه کنید.

مطالب آموزشی مرتبط با آجر

در بخش مطالب آموزشی آجرسفال ممتاز می توانید مطالب مرتبط با آجرسفال را مطالعه نمائید و دانش کاملی از شناخت انواع آجر سفال، تفاوت انواع آجر سفال با یکدیگرکه این امر سهولت در انتخاب آجرسفال و خرید آجر سفال مناسب مورد نیاز شما را تامین می نمائید.

نظرات ()

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها ( / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
اجرسفال اصفهان در کرج | فروش: 09139741336
Note sur 5 Pour 0 votes

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.

در مورد کارخانه اجر سفال قیمت آجرنما ده سوراخ اصفهان | بروز رسانی پنج شنبه, 09 آذر 1402 چه می دانید؟

دوست عزیز به اطلاع می رساند کارخانه ما با بیش از 20 سال تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۰

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

به اطلاع می رساند ارسال بار به طور روزانه و از طریق کامیون تک، کامیون ده چرخ، و تریلی برای شما ارسال می شود .


آدرس شما کجاست؟

کارخانه ما اصفهان منطقه صنعتی دولت آباد ، خیابان شالباف می باشد.


پرداخت وجه به چه صورت است ؟

دوست عزیز پس از ثبت سفارش شما فاکتور فروش صادر می شود و پس از واریز وجه سفارش شما به باربری اعلام بار می شود.


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " کارخانه اجر سفال قیمت آجرنما ده سوراخ اصفهان " .