بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه قیمت، آجر ده سوراخ 55 سه رو نما ممتاز درجه یک - لیست قیمت قیمت، آجر ده سوراخ 55 سه رو نما ممتاز درجه یک - نمایندگی قیمت، آجر ده سوراخ 55 سه رو نما ممتاز درجه یک - خرید قیمت، آجر ده سوراخ 55 سه رو نما ممتاز درجه یک - ارزانترین: قیمت، آجر ده سوراخ 55 سه رو نما ممتاز درجه یک - ارسال (قیمت، آجر ده سوراخ 55 سه رو نما ممتاز درجه یک) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

قیمت، آجر ده سوراخ 55 سه رو نما ممتاز درجه یک | بروز رسانی سه شنبه, 29 خرداد 1403 ساعت 05:32:47.

 

آجرنما ده سوراخ ممتاز ۵.۵

تولید این آجرنما ده سوراخ ممتاز ۵.۵ در کوره های تونلی تمام اتوماتیک صورت می پذیرد و از نظر استحکام بسیار قوی می باشد.عرضه این محصول بصورت فله و بسته بندی برای مشتریان می باشد

و استفاده این آجر ده سوراخ برای دیوارکشی محوطه و سوله کارخانجات می باشد و از نظر قیمت بسیار برای مشتریان مرقوم به صرفه می باشد.

آجرنما ده سوراخ ممتاز

آجرنما ده سوراخ ممتاز ۵.۵ نام متریالی است که بر روی سطح آن ده عدد سوراخ مشاهده می شود. گفتنی است که این سوراخ ها به میزان ۱.۵ الی ۲.۵ سانتی متر قطر دارند.

آجرنما نام دیگر آجر ده سوراخ است. گفتنی است که به دلیل برخورداری از نمای شکیل از این آجر برای ساخت دیوارهای مختلف از جمله دیوار خانه، دیوار سوله، دیوار ساختمان صنعتی و… استفاده می کنند.

این نوع آجر کاربردها و مزایای فراوانی دارد. به همین دلیل در این مقاله از آجر ده سوراخ بیشتر خواهیم گفت. همراه ما باشید.

آجرنما ده سوراخ ممتاز ۵.۵، کیفیت، مزایا، قیمت

وجود ده عدد سوراخ بر سطح مهمترین شاخصه آجر ده سوراخ است. این مهم بی دلیل نیست و گفته می شود که کاهش مصرف آب به اندازه ۲۵ الی ۳۰ درصد از جمله مهمترین دلایل وجود سوراخ بر روی آجر ده سوراخ درجه یک ۵.۵ زرد بسته بندی می باشد.

مواد تشکیل دهنده ی آجرنما ده سوراخ ممتاز ۵.۵

در تهیه آجرنما ده سوراخ ممتاز ۵.۵ از متریالی چون خاک رس، خاک شیل و خاک نسوز استفاده می کنند. با این حال باید گفت که خاک رس اصلی ترین متریال در ساخت آجر لفتون به حساب می آید.

در سوی دیگر نیز ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هر چه میزان خاک شیل و خاک نسوز در آجر بیشتر باشد به همان میزان آجر گران تر خواهد بود.

معایب آجرنما ده سوراخ

همیشه برای تمام محصولات در کنار مزایایی که وجود دارد، معایبی نیز در نظر گرفته می شود که گاهی این ها عیب نیست و ممکن است فقط اختلاف نظر باشد. با این حال بهتر است که درباره این معایب بدانیم و اطلاعات خود را در این مورد نیز بالا ببریم تا برای خرید آجر لفتون بهترین تصمیم را بگیریم.

آجرنما ده سوراخ با اینکه می تواند وزن را تحمل کند و در دیوار های به اصطلاح حمال استفاده شود، اما این مورد باید در نظر گرفته شود که وزن بسیار زیاد نباید به این آجر وارد شود. لذا اگر قصد ساخت سازه ای با طبقات بالا را دارید نباید از این آجر استفاده کنید. اگر دیواری با این آجر ساخته شده و از ملات کم بین آجرها استفاده شود، نباید وسایل سنگین را از دیوار آویزان کنیم.

تعدادی از انواع آجرنما ده سوراخ مستعد شوره هستند. این شوره زدن ممکن است از استحکام آن ها کم کند. بنابراین یا باید از ضد شوره استفاده کرد و یا اینکه آجر را در منطقه ای که ممکن است شوره بگیرد به کار نبرد.

ارزان ترین آجرنما ده سوراخ را از کجا تهیه کنیم؟

همان طور که در بالا گفتیم، قیمت آجرنما ده سوراخ بسیار متغیر است و هر شرکت بنا به نوع خاکی که در آجر استفاده می کند، ممکن است قیمت متفاوتی را ارائه دهند. با این حال تعدادی از تولیدی ها قیمتی کمتر از بقیه را در نظر می گیرند.

برای پیدا کردن ارزانترین آجرنما ده سوراخ، می توان از افراد با تجربه در این زمینه کمک گرفت. کسانی که قبلا این آجر را خریداری کرده اند اطلاعات لازم درباره خرید بهترین و ارزان ترین نوع آن را در اختیار دارند. هم چنین با کمی جستجو و قیمت گیری از نمایندگان فروش می توان قیمت مناسب تر را پیدا کرد.

سوالات متداول

  1. آیا تعداد سوراخ های آجرنما ده سوراخ تاثیری بر کیفیت آن دارد؟

اگر تعداد سوراخ های آجرنما ده سوراخ کم شود اندازه آن کوچکتر می شود. به همین دلیل فقط ممکن است بر استحکام آجر تاثیر بگذارد.

  1. کدام نوع آجرنما ده سوراخ استحکام بیشتری دارد؟

آجر لفتون دو قلو از دیگر آجرها استحکام بیشتری دارد.

  1. آیا آجرنما ده سوراخ ضد آب است؟

ممکن است موادی که در آجر استفاده شده است ضد آب باشند با این حال ماهیت خود آجر ضد آب نیست و باید از این نظر از مواد محافظت کننده در برابر آب استفاده شود.

 

09135145464