بروزرسانی قیمت در

عبارات کلیدی: فروش ویژه قیمت، آجر لفتون قالب بزرگ - لیست قیمت قیمت، آجر لفتون قالب بزرگ - نمایندگی قیمت، آجر لفتون قالب بزرگ - خرید قیمت، آجر لفتون قالب بزرگ - ارزانترین: قیمت، آجر لفتون قالب بزرگ - ارسال (قیمت، آجر لفتون قالب بزرگ) به تهران، کرج، دماوند، اصفهان، شیراز یک روزه می باشد.

قیمت، آجر لفتون قالب بزرگ | بروز رسانی چهارشنبه, 30 خرداد 1403 ساعت 07:49:30.

 

آجر نما لفتون،ده سوراخ 19*9*5

 

آجری که سطح مقطع آن دارای ۸ تا ۱۰ سوراخ به قطر ۵/۱ تا ۵/۲ سانتی متر باشد، آجر نما ۱۰ سوراخ نامیده می شود. این نوع آجر مقاومت بسیار بالایی دارد و برای ساخت دیوارهای حایل و متحمل وزن بالای بار می باشند.

طریقه چیدمان این آجرها به صورت پازلی می باشند تا مقاومت دیوارها را در برابر تحمل فشار بالا ببرند. این مدل آجرها در دو اندازه قالب کوچک و قالب بزرگ تولید می شوند که از آجر های قالب بزرگ و کوچک زرد رنگ هستند و معمولا در ساخت ساز پشت کار و طاق زنی استفاده می شوند.

از آجر لفتون قالب بزرگ در داخل ساختمان و توکار استفاده میگردد.ابعاد آجر لفتون یا همان آجر ده سوراخ در دو اندازه آجر ۵/۵ سانت و ۵ سانتی متر می باشد و وزنی حدودا ۷۵۰ تا ۸۰۰ گرم دارند که در بسته های ۱۴ تایی و ۱۶ تایی قابل عرضه به بازار می باشد.

آجر لفتون قالب بزرگ نیز در اندازه های ۵ و ۵/۵ سانتی متر هستند که وزن تقریبی آنها ۹۰۰ و ۱۲۰۰ گرم در بسته های ۱۴ و ۱۶ تایی قابل عرضه هستند.